top of page

Kainta İnşaat

Kainta İnşaat ofis, konut, villa projelerini anahtar teslim olarak yürütmekte; bununla birlikte çeşitli kamu binası, özel banka, ofis, iş merkezi ve konut projelerinin iç dekorasyon taahhüt işlerine de devam etmektedir.

Kainta İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

İnşaat Vinç

İş Süreçlerimiz

Yüksek kaliteli özgün tasarım projesi kârı artırır - bu, birçok müşterimiz tarafından pratikte kanıtlanmıştır. Profesyonel bir yaklaşım, birçok yaygın hatadan kaçınacak, dekorasyon malzemelerinin maliyetini en aza indirecek ve fikirlerinizi uygulamak veya fikirlerinizi yönlendirmek için en iyi yolu seçiyoruz.

İnşaat Öncesi
Proje 

Hayal ettiğiniz sonucu elde etmeniz için çalışıyoruz. Projelerinizi planlayıp tasarlıyoruz.

Konsept Oluşturma

Müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler sunuyoruz.

Bütçe Planlama

Projenin bütçe planlamasını yapıyoruz.

Hayalinizi İnşa Etmek

Geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz, farklı tarzlarda çalışıyoruz, ticari ve konut mülkleri projelendiriyoruz. Tasarladığımız mimari yapıları inşa ediyoruz.

Kalite Garantisi

Kalite, Güvenilirlik, İş Güvenliği ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Kaliteli, disiplinli ve standartlara uygun bir çalışma asıl hedefimizdir. Kalite hedeflerimize ulaşmak için en iyi iş ortaklıklarına ve tedarikçiler ile iş yapmaktayız. Biz Kainta İnşaat olarak çevre ve iş sağlığı güvenliği bilincindeyiz. En önemli önceliğimiz insandır. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri en aza indirmek için büyük çaba göstermekteyiz.

Çalışanlarımızın ve projelerimizin önceliği insan sağlığı ve güvenliğidir. Olumsuz etkileri önlemek ve kendimizin, diğer şahısların mülkiyetlerine gelebilecek olan durumları kontrol etmek için her türlü tedbiri almaktayız. En son teknolojileri eş zamanlı olarak takip etmekteyiz. Yönetim kadromuz ve kalifiye personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için memnuniyeti sağlıyoruz.

Hayalinizdeki evi yaratın.
Bugün bize projenizi anlatın.

bottom of page